ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Önceliklerimiz; çevre, kalite ve dayanıklılık olarak 3 ana başlık altında toplanmıştır.

DEMİR YAPI İNŞAAT her projede, kurumsal kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak bu 3 önemli başlığın korunmasının önemini bilir ve kabul eder. "Sıfır sorun" politikasına başarıyla ulaşmak için personel tüm eğitim programlarına aktif olarak katılmaları yönünde teşvik edilir, ihtiyaç duydukları tüm eğitimler  sağlanır. Bu politika çerçevesinde ISO 9001 kalite yönetim sistemi normlarında mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.
Günü yakalamış tasarım anlayışı, teknolojik yeniliklere cevap verme ve %100 müşteri memnuniyeti gibi başlıklarımızın yanı sıra ilhamını aldığımız doğaya da saygı duyuyoruz.
ISO 14001/01 çevre sertifikasına sahip olmanın bilinciyle yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde sürekli iyileştirmeyi, doğal kaynakların etkin kullanılmasını, yasalara tam uyum ve kirliliğin önlenmesini, faaliyetlerimiz sırasında oluşan atıkların öncelikli olarak kaynağında azaltılmasını ve ayrıştırılmasını, geri dönüşüme kazandırılmasını çevre politikamızın temeli olarak kabul etmekteyiz.