MANTOLAMA

Bina mantolama , binalardaki ısıyı korumak için yapılan bir ısı yalıtım işlemidir. İsminden de anlaşılacağı gibi binaya manto giydirmektir diyebiliriz. Mantolama , binayı ısı yalıtım malzemeleri ile kaplayarak dışarıdaki ısıyı içeriye sokmadan ısı yalıtımı oluşturmaktır. Bu işleme dış yüzey izolasyonuda denir.

Dış Cephe Mantolama işlemi ile ısı enerjisinden en az yüzde 50 tasarruf edilmektedir. Demir Yapı Yalıtım olarak, 5 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Mantolama hizmetini Bartın, Zonguldak, Çaycuma ve Devrek Olmak üzere birçok yakın çevre illerde sizlere sunarken bu hizmeti profesyonel kadromuzla ve uzman denetmenlerimizle binalarınıza kaliteli dış yüzey izolasyonu yapmaktayız.

Mantolama yani dış cephe yalıtım binaların giydirilmesi işlemidir. Isı yalıtımını sağlamaya yarayan işlem denebilir. Isı yalıtımı ise, farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı transferini engellemek amacıyla yapılan işlemlerin bütününe denmektedir.

Uzun zamandır sektörde adını duyuran Demir Yapı Yalıtım, Mantolama denilince Bartın, Zonguldak ve çevre illerde ilk akla gelenlerdendir. Sizlerde Sayfamızda bulunan İLETİŞİM bölümünden bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz bununla birlikte ÜÇRETSİZ KEŞİF hizmetimizi kaçırmayın.