ÇATI İZOLASYONU

Binayı, güneşin, yağmurun ve nemin olumsuz etkilerinden korumakla görevli olan çatılarda izolasyonun düzgün bir şekilde uygulanması binanın ömrünün uzamasını ve evlerde kullanılan enerjinin de tasarrufunu sağlıyor...

Yapılarımızın vazgeçilmez yalıtım aracı olan çatılar, kullanılan malzeme ve uygulama yöntemlerine göre pek çok çeşide ayrılıyor.

Ancak hepsinin ortak noktası bina yalıtımını sağlayarak ve yapının ilk günkü kalitesini uzun vadede korumaktır. Klasik çatı, sandviç çatı yada trapez çatı sistemlerinden hangisine sahip olursanız olun, belirli aralıklarla bakımını ve onarımını yapmak gerekiyor.
 
Bizler Demir Yapı Yalıtım sizlerin sağlığını önemini düşünerek çatı izolasyonu sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.
Bu hizmet çercevesinde uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile Bartın, Zonguldak, Çaycuma, Devrek ve Çevre illerde çatı izolasyonu işindeyiz.
 
Çatı İzolasyonu çevreye tamamen dost herhangi bir zararı olmayan aksine cepinize dahi yararı olan evinizin ömrünü uzatan bir üründür.