ÇATI AKTARMA

Çatılardan beklenen en önemli işlevlerden biri de su yalıtımı sağlamasıdır. Kiremit çatı örtüleri dış hava şartları ve üzerinde gezilmesi nedeniyle hasar aldığında kendisinden beklenen görevleri yerine getirememeye başlar, bu durum oluştuğunda çatı ana taşıyıcı elemanları ve çatı döşemesi suya maruz kalmış olur. Kiremit çatı örtülerinin eski performansına kavuşmaları için yapılan uygulamalara çatı aktarma uygulaması denir. Demir Yapı Yalıtım olarak çatı aktarma hizmetimizden kısa bir bilgi vermek isterim;
Önce ÜCRETSİZ KEŞİFİMİZ yapılmaktadır, bu keşif aşamasında kiremitler kontrol edilir ne lazımdır kaç tahta, kaç kiremit çatıdaki eksikler en ince ayrıntıya kadar her şey konuşulur. Değişmesi gereken kırık kiremitler sağlam olanlardan ayrılır ve sağlam olanlar yeni alınanlarla çatı yüzeyine dikkatli bir şekilde uzman kadromuzla yerleştirilir.Su Yalıtımı varsa eski olan su yalıtım örtüsü sökülür yerine polyester keçeli kiremit altı örtüsü serilir ya da pürmüz yardımıyla membran yapıştırma uygulaması yapılır.
Birde Zamanla eskiyen, kırılan kiremitlerin arasından sızmayla giren yağmur damlalarının çürüttüğü taşıyıcılar tek tek kontrol edilir sorunlu olanlar bulunur ve uzman kadromuz tarafından boyutlarına göre yenileri itina ile değiştirilir.
Bartın, Zonguldak, Çaycuma, Devrek Çatı aktarma denilince ilk akla gelen Demir Yapı Yalıtım uzman kadro ve ekipmanları ile sizi sert kıştan korur sizi güvende tutar.  Sizde İLETİŞİM sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.