BETOPAN

Betopan ‘ın temel özelliği, bünyesindeki çimento ve ağaç’ın, iyi özelliklerini kullanıcıya birlikte sunmasıdır.
Bu sebeple özellikle dış cephe kaplamasında en uygun ve ekonomik bir üründür.

Neme Dayanıklılık
Suya daldırma sonucunda (24 saat) maksimum kalınlık artması <%1,5 ‘dir. Bu nedenle nem ile irtibatlı ortamlarda, benzer malzemelere göre (Sunta-MDF-Alçı panel) süper özellik gösterir.

Ses Yalıtımı
Yüksek yoğunluğundan dolayı, Betopan levhalar benzer malzemelere göre (Sunta-MDF-Alçı panel) çok iyi ses yalıtımı sağlar.

Isı Yalıtımı
8.4 cm kalınlığında Betopan dış duvarın sağladığı ısı yalıtımını, 39 cm kalınlığında yalıtımlı delikli tuğla duvar sağlar. Aşağıda 12 mm betopan kullanılarak oluşturulan 8,4 cm kalınlığında sandviç duvarın k değeri hesabı verilmiştir. Demir Yapı Yalıtım sizlere Betopan hizmetini Bartın, Zonguldak, Çaycuma, Devrek ve Çevre illerde sunmaktayız. Uzman kadromuuz ve işinde iyi denetmenlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz Betopan hizmetini sizlere daha güzel bir hayat düşüncesiyle sunuyoruz.

Uzun zamandır bu sektörde olan Demir Yapı Yalıtım Betopanın Bartın ve Zonguldak bayisidir. Betopan ürünü yangınlara karşı dayanıklı suya, neme, güneşe karşı dayanıklı bir yalıtım malzemesidir. Bu ürün hakkında detaylı bilgi için sayfamızdaki İLETİŞİM bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.ÜÇRETSİZ KEŞİF hizmetimizdende yararlanabilirsiniz.