NEDEN AMERİCAN SİDİNG

Evinizi Zırh Gibi Korur
American Siding Armor Color teknolojisi, termal difüzyon ajanları ile Güneşten gelen ışınların neden olabileceği deformasyonlara karşı siding panellerini korur.
 
Alev Almayan İnorganik Yapı
Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür.
 
Korozyon ve Neme Karşı Koruma
Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve sistem alt yapısında kullanılan taş yünü levhaları ile hem ısı, hem de yangın yalıtımı sağlar. Buhar dengeleyici sayesinde dış cepheden bina yüzeyine herhangi bir nem geçişine engel olarak, hava alan yapıyı korur ve sistem içerisinde durağan ve kuru hava ortamı sağlar. American Siding Mantolama Sistemi bu sayede dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını engeller, korozyona karşı korur. İç duvarlarda küf ve bakteri oluşumunun önüne geçer.
 
Pratik ve Hızlı Montaj
American Siding panelleri üzerinde bulunan özel kilitleme sistemi sayesinde hızlı ve sağlam montaj imkanı sunar.
 
Boya-Bakım Masrafı Yok
 
American Siding Mantolama Sistemi’nin uygulandığı yapılarda yapı ömrü boyunca hiç bir boya bakım masrafı gerektirmez.
 
Kalınlık
American Siding panelleri 1,10 mm kalınlıkta üretilerek yüksek mukavemet, rijitlik ve darbe direnci sunar.
 
Doğru Seçim
 
İnorganik yapısı ve çevreci üretim teknolojisi ile alternatif cephe kaplama malzemelerine kıyasla çevre dostu bir sistemdir.
 
%55'e Varan Tasarruf
American Siding Mantolama Sistemi, mükemmel yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf sağlar.
 
Garanti Altındasınız
 
American Siding sistemi 50 yıl kapsamlı garanti ile yapı ömrü boyunca konfor sunar. Üretici firma teknik ekibi tarafından periyodik olarak uygulama kontrolü sağlanır.
 

Alternatiflerine Göre Çok Daha Hafif

Bina cephesine m²’ye alternatif (geleneksel) cephe uygulamalarına göre çok daha az bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.
 
90 km/h Hıza Kadar Dayanıklı
American Siding sistem elemanları sayesinde bina köşelerinde ekstra mukavemet sağlar ve 90 km/h 'e kadar olan rüzgara karşı direnir.
 
Uzun Ömürlü Estetik Yalıtım
American Siding Mantolama Sistemi ısı farklılıkları, yeryüzü hareketleri, mevsimsel koşullar gibi en zor şartlar altında bile çalışabilme özelliği sayesinde yapısı bozulmadan, solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.
 
Koyu Mat Renklerle Buluşma
American Siding Shield Color teknolojisi, koyu mat renkli (Platin ve Private renk grubu) ürünlerde akrilik malzeme kullanarak Güneş’in UV ışınlarına karşı siding panellerinin renklrini korur.
 
Kolay Temizlenir
American Siding Mantolama Sistemi panelleri yarı parlak üretilmesi nedeni ile doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizlenme kolaylığı getirir.