AMERİCAN SİDİNG YALITIM

American Siding ısı ve suya dayanıklı bir dış cephe kaplama şeklidir. Siding; polistren plakaların fabrikalarda siding yani yalı baskısı formunda üretilip üzeri özel dış cephe kaplaması ile kaplanarak imal edilen bir malzemedir. Osmanlı zamanında mimarinin en güzel örneklerini oluşturan yalı baskısı tekniğine benzer bir türdür siding. Siding in kullanımı belki de bu yüzden ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır. Türkiye’de en yaygın olarak Vinil Siding kullanılmaktadır.

Demir Yapı Yalıtım olarak, American Siding hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bartın, Zonguldak, Çaycuma, Devrek ve çevresinde american siding yani dış cephe kaplama hizmetini profesyonel kadromuz ve işinde uzman denetmenlerimiz ile en kaliteli şekilde binalarınıza uyguluyor ve kalite testlerinden sonra sizlere teslim ediyoruz.

Uzun zamandan beri sektörde olan Demir yapı yalıtım, amerikan siding 'in Bartın ve Zonguldak bayisidir. Amerikan siding ürünü yangınlara karşı dayanıklı olup ısıyı dışarı vermez soğuğu içeri almaz, american siding montajı esnasında doğaya herhangi bir zarar vermez, çevreci ve ödül almış bir üründür.

Sizlerde bizi arayarak ÜCRETSİZ KEŞİF hizmetimizden faydalanabilirsiniz.